AGENT UBEZPIECZENIOWY - Zatrudnię i przeszkolę

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez michal.wypych1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia AGENT UBEZPIECZENIOWY - Zatrudnię i przeszkolę

Jesteś osobą ambitną?

Chcesz sam decydować o wysokości osiąganych dochodów?

Oferujemy:

- szkolenia wprowadzające do pracy agenta, stałą pomoc i współpracę specjalistów,

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

- dodatkowe wsparcie finansowe w początkowych miesiącach pracy,

- jasno określoną ścieżkę kariery,

- współpracę w oparciu o umowę agencyjną z firmą działającą w kilkudziesięciu krajach w europie i na całym świecie.

Oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego,

- zaświadczenia o niekaralności

- komunikatywności

- samodzielności, zaangażowania w pracę, nastawienia na sukces, odpowiedzialności

Twoje obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie klientów,

- budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami,

- tworzenie ofert dla klientów,

- wpółpraca ze specjalistami i managerem zespołu.

Podejmij wyzwanie i zadbaj o swoją przyszłość

Mapa CzęstochowaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - AGENT UBEZPIECZENIOWY - Zatrudnię i przeszkolę

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję