Asystent/ka ds. Projektów

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez praca61 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent/ka ds. Projektów

x-kom sp. z o.o.

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie
Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

-prowadzenie obsługi administracyjnej biura projektów,
-organizowanie i dokumentowanie spotkań projektowych,
-pozyskiwanie danych, przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji, notatek ze spotkań oraz innych dokumentów prowadzonych w ramach projektów,
-monitorowanie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi harmonogramami oraz raportowanie o postępach,
-bieżąca współpraca z członkami zespołu projektowego oraz kontakty z innymi działami firmy,
wsparcie biura projektów w realizacji bieżących zadań.

Wymagania:

-gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
-zainteresowania w obszarze zarządzania projektami oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego,
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; w tym arkusza Excel,
-mile widziane doświadczenie w pracy związanej z projektami,
-mile widziana znajomość technik raportowych i kontrolnych w zakresie projektów,
-mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami (Prince2, PMI),
-doskonałe zdolności organizacyjne i analityczne,
-bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
-chęć do podnoszenia kwalifikacji i umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

-możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,
-możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
-atrakcyjną ścieżkę rozwoju w kierunku zarządzania projektami,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
-pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze,
-pracę w rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule wpisując
Asystent/ka ds. Projektów"

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa CzęstochowaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent/ka ds. Projektów

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję