Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez thermoscan (firma) -

Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

Pełna treść ogłoszenia Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

Termoizolacja (ocieplenie)

Termoizolacja ma olbrzymi wpływ na komfort i koszt użytkowania nieruchomości. Brak izolacji, zastępowanie zalecanych materiałów budowlanych innymi produktami, czy też odstępstwa w technologii wykonania obiektu mogą, a nawet będą wpływać negatywnie na jego efektywność energetyczną. Pomiary termowizyjne dostarczą Państwu pakiet informacji na temat rzeczywistego stanu izolacji termicznej nieruchomości oraz wskażą jak poprawić jego efektywność energetyczną przed planowaną termomodernizacją.

Zakres usług:

- badania nieruchomości przed odbiorem w celu wykrycia wad konstrukcyjnych związanych z izolacją termiczną
- ocena stanu izolacji termicznej przed przystąpieniem do działań termomodernizacyjnych
- wyliczenie rzeczywistego współczynnika U z termogramu, potrzebnego do zaprojektowania grubości potrzebnego ocieplenia przed termomodernizacją.
- ocena szczelności stolarki okiennej oraz drzwiowej
- lokalizacja miejsc wytrącania się wilgoci ( punkt rosy )
- ocena stanu instalacji elektrycznych obiektów
- diagnoza przyczyn występowania grzybów i pleśni


Kiedy warto wykonać badanie termowizyjne obiektu?


Gdy kupujesz lub gdy konczy sie gwarancja.

Nie kupuj kota w worku, teraz możesz sprawdzić czy twoj wymarzony dom nie posiada ukrytych wad. Dzięki kamerze termowizyjnej dowiesz sie czy ocieplenie zostało poprawnie ułożone, czy nie zostały wyczyszczone grzyby i pleśnie.
Dzieki pomiarom dowiesz się również czy twój dom spełnia normy budowlane.


Gdy planujesz remont.

Termowizja daje możliwość między innymi oceny stopnia konieczności wykonania remontu budynku, stwierdzenia gdzie występują w nim największe straty ciepła jak i o ile razy będą one mniejsze po remoncie. Dzięki termowizji możliwe jest również zlokalizowanie zarówno miejsc ukrywających pod tynkiem tj. zamurowane okna, wyloty kominów wentylacyjnych, jak i niewłaściwe ułożenie izolacji termicznej lub jej brak.


Ocena stolarki okiennej.

W większości przypadków wadą okien jest ich błeddnych montaż. Dzięki pomiarom termowizyjnym nie tylko możesz sprawdzić poprwanośc osadzenia stolarki okienne i jej szczelności ale również jakość ich wykonania (miałem tytaj na myśli efekt końcowy kóry wychdzi z lini produkcyjnej) . Co wiecej pomiar termowizyjny daje możliwośc obliczenia rzeczywistego wspołczynnika przenikania ciepła U pakietu szybowego oraz porównania go z podawanym przez producenta.

Co wyróżnia Thermoscan na tle konkurencji?

Od ponad pięciu lat jesteśmy na rynku wychodząc na przeciw naszym klientom i ich oczekiwaniom, non stop podnosząc nasze kwalifikacje oraz wiedzę na temat termografii współpracując z przemysłem jak i z ośrodkami naukowymi w Polsce zachowując przy tym niską cenę za nasze usługi.

Posiadamy uprawnienia biegłego sądowego oraz certyfikaty uznawane przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Technicznej w tym międzynarodowy certyfikat ITC .

Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania wyprodukowanego przez światowego lidera w dziedzinie termografii FLIR Systems AB. Kamera Flir serii P jest mobilnym urządzeniem o najlepszych parametrach na rynku:

detektor o rozdzielczości 640 x 480 pikseli
wrażliwość cieplna 40 mK

dzięki czemu nasze pomiary oraz ekspertyzy są dokładniejsze (prosimy porównać nasze termogramy z konkurencją). Aby sprawdzić jak wielki wpływ ma rozdzielczość na wynik pomiarów prosimy odwiedzić nasza stronę i w menu bocznym nacisnąć "wpływ rozdzielczości"

Darmowy dojazd na terenie Krakowa, Katowic, Częstochowy

Przedstawiliśmy państwu kilka wybranych pozycji z naszych usług, aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na bezpłatną konsultacje telefoniczną odpowiemy na każde Państwa pytanie.


Jesteśmy po to aby Ci pomóc.


Zespół Thermoscan

Mapa CzęstochowaProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie


Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Częstochowa Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj