Kierowca C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech (zeitmann.startpraca.pl/application/form/193094/1679/0/)

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez k.twarda (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech (zeitmann.startpraca.pl/application/form/193094/1679/0/)

Kierowca C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, renomowanej niemieckiej firmy motoryzacyjnej ze Stuttgartu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E w fabryce Mercedesa

Obowiązki:
- Podstawianie naczep do magazynów w celu wykonania załadunku,
- Transport części samochodowych między poszczególnymi magazynami,
- Dostarczanie podzespołów na początkowe etapy linii produkcyjnych,
- Wykonywanie sporadycznych rozładunków wózkiem widłowym,
- Dbanie o należytą czystość pojazdu.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Prawo jazdy kat. C+E,
- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Znajomość języka niemieckiego,
- Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
- Chęć do wykonywania transportu miejscowego na terenie zakładu.

Oferujemy:
- Pracę dla jednego z największych na świecie koncernów samochodowych,
- Spokojną pracę w transporcie wewnętrznym gdzie liczy się precyzja nie szybkość,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00, 602 774 710 lub mailowy podany w danych kontaktowych.

Mapa CzęstochowaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech (zeitmann.startpraca.pl/application/form/193094/1679/0/)

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję