Konsultant finansowy

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez Pracownik (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant finansowy

Praca/praca dodatkowa, także dla emerytów
Oferta pracy dla całego woj. łódzkiego, śląskiego i małopolskiego

Oferujemy:
Umowę zlecenie lub umowę o współpracy.
Prowizyjny system wynagradzania.
Programy motywacyjne.
Elastyczny czas pracy.
Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy.
Telefon służbowy.
Możliwość awansu.

Wymagania:
Komunikatywność i otwartość na klientów.
Dobra organizacja pracy własnej.
Doświadczenie w branży pożyczkowej - dodatkowy plus.

Obowiązki:
Sprzedaż pożyczek i obsługa klienta w miejscu jego zamieszkania.
Aktywne pozyskiwanie klientów.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Mapa CzęstochowaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant finansowy

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję