Operator wózka widłowego (Reach truck)

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez OTTO Polska Sp. z o.o (firma) -

Operator wózka widłowego (Reach truck)

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego (Reach truck)

Masz uprawnienia na wózek widłowy? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą, albo po prostu dorobić?
Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych, w międzynarodowych firmach logistycznych i produkcyjnych w Holandii. Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi, którzy mogą podjąć zatrudnienie na innych stanowiskach pracy w logistyce i produkcji.
Wyślij swoje CV i dowiedz się jakie masz możliwości.

Operator wózka widłowego (Reach truck)

Numer referencyjny: AS/NL/www/10/2015

Kraj: Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Typ wakatu: praca tymczasowa

Informacje o wakacie:Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie. wypłacane regularnie w podanych wcześniej terminach
Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach, podparte certyfikatem jakości
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Możliwość wyjazdu ze znajomymi
Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Wymagania:
Uprawnienia do pracy na danym stanowisku
Doświadczenie w pracy w magazynie
Dokładność, umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:
Praca jako operator wózka widłowego
Rozładunek, załadunek towarów
Ogólne prace magazynowe, porządkowe


Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Mapa CzęstochowaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego (Reach truck)


Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Częstochowa Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj