Operator wózka widłowego (Reach truck)

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez OTTO Polska Sp. z o.o (firma) -

Operator wózka widłowego (Reach truck)

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego (Reach truck)

Masz uprawnienia na wózek widłowy? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą, albo po prostu dorobić?
Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych, w międzynarodowych firmach logistycznych i produkcyjnych w Holandii. Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi, którzy mogą podjąć zatrudnienie na innych stanowiskach pracy w logistyce i produkcji.
Wyślij swoje CV i dowiedz się jakie masz możliwości.

Operator wózka widłowego (Reach truck)

Numer referencyjny: AS/NL/www/10/2015

Kraj: Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Typ wakatu: praca tymczasowa

Informacje o wakacie:Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie. wypłacane regularnie w podanych wcześniej terminach
Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach, podparte certyfikatem jakości
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Możliwość wyjazdu ze znajomymi
Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Wymagania:
Uprawnienia do pracy na danym stanowisku
Doświadczenie w pracy w magazynie
Dokładność, umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:
Praca jako operator wózka widłowego
Rozładunek, załadunek towarów
Ogólne prace magazynowe, porządkowe


Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Mapa CzęstochowaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego (Reach truck)


Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Częstochowa Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj