Porozmawiajmy o pracy kawie...

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez karolina.sekowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Porozmawiajmy o pracy kawie...

W CCIG realizujemy kilkadziesiąt projektów krajowych i międzynarodowych w tym samym czasie, codziennie podejmujemy nowe wyzwania i stawiamy przed sobą ambitne cele. Jednocześnie pamiętamy, że w naszej Firmie najważniejsi są ludzie - to dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, a atmosfera naszej pracy jest partnerska i kreatywna.

Poznaj nas i zostań
TELEFONICZNYM DORADCĄ KLIENTA

TWOJE ZADANIA
# telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi ibiznesowymi
# udział w różnych projektach sprzedażowych
# dbałość o pozytywną komunikację z Klientami
# informowanie o bieżących ofertach i promocjach

CO OFERUJEMY
# nauczysz się efektywnej sprzedaży i budowania relacji z Klientami
# przejdziesz profesjonalne szkolenia z technik sprzedaży, typologii Klientów czy zbijania obiekcji
# zdobędziesz doświadczenie w pracy dla lidera branży call center - CCIG i giganta w branży telekom - Orange Polska
# będziesz samodzielny/-a finansowo
# zarobisz 10 zł brutto za każdą godzinę
# masz możliwości wypracowania premii i prowizji za sukcesy
# wypłatę dostaniesz co piątek lub raz w miesiącu - możesz zdecydować
# masz zagwarantowaną opiekę medyczną LUX MED
# korzystasz z dostępu do karty sportowej
# masz zapewnione rabaty na popularne produkty, miejsca i usługi
# 2 razy w tygodniu masz dostęp do świeżych owoców
# możesz łączyć pracę ze studiami
# będziesz pracować w zespole młodych, fajnych, ciekawych ludzi
# masz wygodny dojazd do pracy - jesteśmy w centrum Częstochowy

KOGO POSZUKUJEMY
Chcemy pracować z ludźmi, którzy są ambitni, kreatywni, otwarci na dialog i nowe wyzwania. Cenimy zaangażowanie, lojalność i determinację w dążeniu do celów. Wspieramy ciekawe osobowości, odwagę i własny pomysł na siebie.

Czekamy! Aplikuj przez stronę interntową ccig.pl zakąładka/praca

Mapa CzęstochowaProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Porozmawiajmy o pracy kawie...

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję