Przedstawiciel Handlowy

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez aph1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy

Cogito Energia - Partner Handlowy jednego z największych dostawców Energii Elektrycznej w Polsce to firma, która stawia na rozwój. Zarówno własny, jak iwspółpracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób oraz firm do współpracy na stanowisko:

Obszar: Częstochowa
Województwo :Śląskie

Jeżeli jesteś osobą potrafiącą nawiązywać oraz utrzymywać dobre relacje zkontrahentami, a praca z ludźmi nie jest Ci obca prześlij nam swoje CV. Być może kariera w Cogito Energia to coś na co w życiu liczyłeś.
Cogito Energia nawiązuje współpracę z firmami, oraz osobami prowadzącymi działalność gospodarczą w celu prowadzenia sprzedaży w formie B2B.

Zakres Obowiązków
Składanie ofert na sprzedaż Energii Elektrycznej dla Firm celem pozyskania kontraktów
Regularna praca w terenie
Monitorowanie rynku
Raportowanie do centrali firmy
Przestrzeganie standardów i procedur sprzedaży energii elektrycznej

Oczekujemy:
Dobrego nastawienia do wykonywania obowiązków
Godnego reprezentowania firmy
Nastawienia na realizację celów
Mile widziane doświadczenie w kontaktach B2B

Oferujemy:
Ofertę konkurencyjną na rynku
wsparcie szkoleniowe
Pracę w systemie prowizyjnym
Możliwość uzyskania bardzo dużych prowizji
Elastyczny czas pracy

Kontakt:
biuro@cogitoenergia.pl
www.cogitoenergia.pl

Ważne:
W fazie rozmów i negocjacji wstępnych wszystkim gwarantujemy pełną dyskrecję bez względu na wynik rozmów.
Odpowiadamy jedynie na wybrane oferty.
Oferty w których nie jest zaznaczony obszar terytorialny, należy traktować jako ogólnopolskie.

Mapa CzęstochowaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję