Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez nifinn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

NI'FINN POLSKA

PRACOWNIE RZEŹBY, KAMIENIARSTWA ARTYSTYCZNEGO I KONSERWACJI KAMIENNYCH ELEMENTÓW ARCHITEKTURY I RZEŹBY; WITRAŻY I BIBLIOTEK

Zatrudni:
Przedstawicieli Handlowych

1. Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Mirowska 8A (stacjonarny).
2. Miejsce pracy: cała Polska (mobilny).

Obowiązki:
pozyskiwanie nowych klientów
utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych
prowadzenie negocjacji
doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:
doświadczenie
wysokie zdolności interpersonalne
prawo jazdy kat. B
samodzielność
motywacja do realizacji postawionych celów

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
niezbędne narzędzia pracy
możliwość awansu
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie sprzedażowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

W temacie maila prosimy wpisać: przedstawiciel handlowy.

Mapa CzęstochowaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję