Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez nifinn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

NI'FINN POLSKA

PRACOWNIE RZEŹBY, KAMIENIARSTWA ARTYSTYCZNEGO I KONSERWACJI KAMIENNYCH ELEMENTÓW ARCHITEKTURY I RZEŹBY; WITRAŻY I BIBLIOTEK

Zatrudni:
Przedstawicieli Handlowych

1. Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Mirowska 8A (stacjonarny).
2. Miejsce pracy: cała Polska (mobilny).

Obowiązki:
pozyskiwanie nowych klientów
utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych
prowadzenie negocjacji
doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:
doświadczenie
wysokie zdolności interpersonalne
prawo jazdy kat. B
samodzielność
motywacja do realizacji postawionych celów

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
niezbędne narzędzia pracy
możliwość awansu
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie sprzedażowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

W temacie maila prosimy wpisać: przedstawiciel handlowy.

Mapa CzęstochowaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciele Handlowi NiFinn Polska

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Chorzów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję