Talent Resourcer

KONTAKT

Częstochowa - Dodane przez praca61 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Talent Resourcer

x-kom sp. z o.o.

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
- Identyfikacja Kandydatów z wykorzystaniem poszukiwań bezpośrednich (direct search) i portali społecznościowych
- Analiza profili pod kątem prowadzonych projektów rekrutacyjnych
- Rozbudowywanie sieci kontaktów z Kandydatami
- Budowanie wizerunku pracodawcy w rozmowach z Kandydatami
- Bieżące raportowanie wyników prowadzonych działań
- Zaangażowanie w inne projekty w ramach struktur Human Resources

Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
- Wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe (ZZL, psychologia)
- Doświadczenie w Direct Sourcing
- Biegłe posługiwanie się narzędziami Social Media, takimi jak GoldenLine, LinkedIn
- Twórcze i kreatywne podejście do powierzonych zadań
- Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
- Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności HR-owych
- Udział w bieżących projektach HR oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Możliwość współtworzenia kreatywnego zespołu specjalistów i pasjonatów

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji w tytule wpisując "Talent Resourcer

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 VIII 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa CzęstochowaProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Talent Resourcer

Polecane, ciekawe strony z Częstochowy. Prowadzisz serwis o Częstochowie lub zwiazany z Częstochowa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Klub Żużlowy CKM Włókniarz !Zobacz stronę Urzad Miasta Częstochowy !Zobacz stronę Adanti Studio Video !Zobacz stronę Dolmar JAN SIUTA !Zobacz stronę Studio Filmowe "ALFA" !Zobacz stronę Tygodnik Regionalny - 7 Dni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Częstochowa Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Częstochowy: Zawiercie ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję